Dlaczego mycie wodą jest lepsze?

Użycie samej wody to naprawdę czyste rozwiązanie

Czy do umycia brudnego samochodu użył(a)byś wyłącznie suchego papieru? Mało prawdopodobne. Wzięty fotograf Jonathan Heyer pokazuje, jak wyglądałoby codzienne życie, gdybyśmy nie mogli używać wody do mycia: dość przygnębiająco.

Uczucie świeżości jak po porannym prysznicu

Hillary siedzi na toalecie myjącej Geberit AquaClean Mera

Woda jest niezastąpiona, gdy chodzi o zachowanie higieny i dobre samopoczucie. Tym dziwniejsze wydaje się, że korzystając z toalety, zadowalamy się użyciem samego papieru toaletowego. W kulturach Dalekiego Wschodu jest rzeczą oczywistą, że także podczas wizyty w toalecie trzeba użyć wody. Także u nas coraz więcej osób przekonuje się do delikatnego i naturalnego działania wody, używanej w toalecie zamiast papieru. Dzieje się tak, ponieważ woda czyści, odświeża i daje dobre samopoczucie. Umycie się wodą po skorzystaniu z toalety pozostawia takie samo wrażenie, jak odświeżający prysznic.

Większa pewność siebie

Lucy siedzi na toalecie myjącej Geberit AquaClean Mera

Dążenie do zwiększenia dobrego samopoczucia i zdrowej samooceny to część nowoczesnego stylu życia. Decydujące dla zwiększenia dobrego samopoczucia są różne czynniki, np. właściwa dieta, sprawność fizyczna lub higiena osobista. Można wpłynąć pozytywnie na ten trzeci czynnik, korzystając z toalety myjącej. Geberit AquaClean pozostawia trwające cały dzień wrażenie świeżości i czystości. Gdy dobrze czujemy się we własnej skórze, jest to widoczne w naszym codziennym funkcjonowaniu i poprawia naszą samoocenę – przekonajcie się sami!

Higiena osobista

John siedzi na toalecie myjącej Geberit AquaClean Mera

Toalety myjące Geberit AquaClean myją delikatnie wodą i są przy tym znacznie bardziej higieniczne niż papier. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu higieny osobistej i ważne jest dla Ciebie wrażenie czystości po skorzystaniu z toalety, pozwól się przekonać do delikatnego i naturalnego działania toalet myjących AquaClean. Zostały one zaprojektowane specjalnie po to, by zapewniać poczucie pełnej dbałości o higienę i czystości.