Rejestracja gwarancji

Bezpłatne przedłużenie gwarancji o jeden rok Zarejestruj teraz swoją toaletę myjącą Geberit AquaClean

Bezpłatne przedłużenie gwarancji na toaletę myjącą Geberit AquaClean

Przedłuż teraz okres gwarancji na swoją toaletę myjącą Geberit AquaClean. Jak to zrobić? Bez problemu. Wypełnij formularz w ciągu 90 dni roboczych od daty instalacji. Niedługo potem otrzymasz potwierdzenie. Nie musisz robić nic więcej, aby przedłużyć okres gwarancji z dwóch na trzy lata.

Zalety dla użytkownika: W trzecim roku okresu gwarancji, w przypadku wystąpienia wad produktu lub materiału firma Geberit gwarantuje bezpłatną dostawę części zamiennych, o ile produkt został zainstalowany i uruchomiony przez Autoryzowany Serwis Geberit.

Czy masz inne pytania dotyczące rejestracji gwarancji?

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
Telefon: +48 801 17 17 17

Godziny pracy: 9:00-15:00
e-mail: geberit.pl@geberit.com

Przedłuż okres gwarancji na swoją toaletę myjącą Geberit AquaClean. W trzecim roku okresu gwarancji, w przypadku wystąpienia wad produktu lub materiału firma Geberit gwarantuje bezpłatną dostawę części zamiennych, o ile produkt został zainstalowany i uruchomiony przez specjalistyczny zakład usługowy. Proszę w tym celu wypełnić formularz gwarancyjny w ciągu 90 dni roboczych od daty instalacji.

Dane osobowe

Forma zwrotu*
Imię*

Nazwisko*

Firma

Ulica*

KOD *

Miejscowość *

E-mail*

Prywatny nr tel.

Zastosowanie w celach prywatnych?*

Informacje o produkcie

Data instalacji*
Numer seryjny*

Informacje o instalatorze

Instalator*

Imię

Nazwisko

Ulica*

KOD*

Miejscowość *

Dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby obsługi serwisowej i nie zostaną przekazane osobom trzecim.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Geberit Sp. z o.o. informacji o nowościach, promocjach i wskazówkach dotyczących produktów łazienkowych, korzystając z danych kontaktowych wskazanych powyżej. Preferowana forma kontaktu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Geberit Sp. z o.o. moich podanych wcześniej, po nawiązaniu kontaktu, danych do celów związanych z badaniami rynku, reklamą, analizą oraz informowanie mnie aktualnych ofertach, usługach, nowościach, promocjach i wskazówkach dotyczących produktów sanitarnych korzystając z danych kontaktowych podanych przeze mnie poprzez ponisze kanały informacji:

Zezwolenie udzielone Geberit Sp. z o.o. mogę w każdej chwili – także częściowo – wycofać ze skutkiem na przyszłość, w szczególności korzystając z podanych w stopce danych kontaktowych (stopka redakcyjna).

Informujemy, że zgoda może być w każdej chwili wycofana. Aby wycofać zgodę należy wysyłać wiadomość e-mail na adres geberit.pl@geberit.com. Jednocześnie informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i mogą być przekazane firmom z Grupy Geberit. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.