Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami Chętnie Ci doradzimy

Dział serwisowy – toaleta myjąca Geberit AquaClean

Masz pytania dotyczące całej oferty Geberit AquaClean czy konkretnie Twojej toalety myjącej? Chcesz uzyskać osobistą poradę? A może zamówić broszurę? Chętnie Ci pomożemy.

Tak możesz się z nami skontaktować:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa

Infolinia produktowa: +48 801 17 17 17
Godziny pracy: 9:00-15:00
E-mail: geberit.pl@geberit.com

Do pobrania:
Broszura Geberit AquaClean (pliki PDF)  (5.9 MB)

Inne przydatne linki:
Przegląd produktów
Rejestracja gwarancji
Częste pytania

Jestem zainteresowany produktem Geberit AquaClean. Proszę o przysłanie mi następujących materiałów:

Forma zwrotu*
Imię*

Nazwisko*

Firma

Ulica *

KOD*

Miejscowość*

E-mail *

Prywatny nr tel.

Uwagi

Dane osobowe zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby obsługi serwisowej i nie zostaną przekazane osobom trzecim.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Geberit Sp. z o.o. informacji o nowościach, promocjach i wskazówkach dotyczących produktów łazienkowych, korzystając z danych kontaktowych wskazanych powyżej. Preferowana forma kontaktu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Geberit Sp. z o.o. moich podanych wcześniej, po nawiązaniu kontaktu, danych do celów związanych z badaniami rynku, reklamą, analizą oraz informowanie mnie aktualnych ofertach, usługach, nowościach, promocjach i wskazówkach dotyczących produktów sanitarnych korzystając z danych kontaktowych podanych przeze mnie poprzez ponisze kanały informacji:

Zezwolenie udzielone Geberit Sp. z o.o. mogę w każdej chwili – także częściowo – wycofać ze skutkiem na przyszłość, w szczególności korzystając z podanych w stopce danych kontaktowych (stopka redakcyjna).

Informujemy, że zgoda może być w każdej chwili wycofana. Aby wycofać zgodę należy wysyłać wiadomość e-mail na adres geberit.pl@geberit.com. Jednocześnie informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i mogą być przekazane firmom z Grupy Geberit. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.