Czyszczenie i pielęgnacja Tuma Comfort

Tak to się robi

Urządzenie WC z funkcją higieny intymnej Geberit AquaClean Tuma Comfort

Krótkie, pomocnicze filmy instruktażowe przeprowadzą Cię przez proces konserwacji i pielęgnacji toalety myjącej AquaClean Tuma Comfort. Prawie bezporowa, idealnie gładka powierzchnia jest niezwykle łatwa i efektywna w utrzymaniu czystości. Aby zapobiec powstawaniu osadów z kamienia, firma Geberit zintegrowała w toalecie myjącej program odkamieniania w celu zapewnienia jej długotrwałej wydajności.

Jak mogę wyczyścić swoją toaletę myjącą?

Zobacz na filmie, jak szybko i łatwo możesz wyczyścić swoją toaletę myjącą.

Środek czyszczący, stworzony specjalnie dla AquaClean, jest przyjazny dla środowiska i usuwa zanieczyszczenia oraz plamy z wody i kamienia. Nadaje się on do zewnętrznego czyszczenia wszystkich modeli Geberit AquaClean.

Zdejmowanie pokrywy

Funkcja QuickRelease umożliwia zdjęcie pokrywy deski sedesowej jednym ruchem ręki. Dzięki temu na mocowaniach nie gromadzą się osady.

Doskonała czystość dzięki QuickRelease

Czyszczenie dyszy natryskowej

Firma Geberit zaleca regularne i gruntowne czyszczenie dyszy natryskowej. W tym celu można bardzo łatwo wyjąć dyszę z miski ustępowej i wyczyścić ją.

Czyszczenie dyszy

Czyszczenie dyszy natryskowej

W celu przeprowadzania regularnego, gruntownego czyszczenia należy zdemontować dyszę natryskową z miski ustępowej i wyczyścić ją.

Odkamienianie

Urządzenie AquaClean poprzez miganie niebiesko-czerwonej kontrolki stanu na bocznym panelu sterującym informuje o tym, kiedy należy wykonać odkamienianie.

AplikacjaGeberit Home krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces odkamieniania. Wystarczy wlać odpowiedni środek do usuwania osadów z kamienia Geberit do urządzenia i uruchomić program odkamieniania.

Podczas odkamieniania nie można korzystać z toalety myjącej przez ok. 60 minut.

Wymiana filtra

Firma Geberit zaleca regularną wymianę filtra w toalecie myjącej. Filtr znajduje się za jednostką funkcjonalną toalety myjącej.