Czyszczenie i pielęgnacja Mera Comfort

Tak to się robi

Krótkie, pomocnicze filmy instruktażowe przeprowadzą Cię przez proces konserwacji i pielęgnacji toalety myjącej AquaClean Mera Comfort. Prawie bezporowa, idealnie gładka powierzchnia jest niezwykle łatwa i efektywna w utrzymaniu czystości. Aby zapobiec powstawaniu osadów z kamienia, firma Geberit zintegrowała w toalecie myjącej program odkamieniania w celu zapewnienia jej długotrwałej wydajności.

Jak mogę wyczyścić swoją toaletę myjącą?

Zobacz na filmie, jak szybko i łatwo możesz wyczyścić swoją toaletę myjącą.

Środek czyszczący, stworzony specjalnie dla AquaClean, jest przyjazny dla środowiska i usuwa zanieczyszczenia oraz plamy z wody i kamienia. Nadaje się on do zewnętrznego czyszczenia wszystkich modeli Geberit AquaClean.

Zdejmowanie deski i pokrywy sedesowej

Funkcja QuickRelease umożliwia zdjęcie deski i pokrywy sedesowej jednym ruchem ręki. Dzięki temu na mocowaniach nie gromadzą się osady.

Doskonała czystość dzięki QuickRelease

Czyszczenie dyszy natryskowej i dyszy nawiewu

Firma Geberit zaleca regularne i gruntowne czyszczenie dyszy natryskowej oraz dyszy nawiewu. W tym celu można bardzo łatwo wyjąć dysze z miski ustępowej i wyczyścić je osobno.

Czyszczenie dysz

Czyszczenie dyszy nawiewu

W celu przeprowadzania regularnego, gruntownego czyszczenia należy zdemontować dyszę nawiewu z miski ustępowej i wyczyścić ją.

Czyszczenie dyszy natryskowej

W celu przeprowadzania regularnego, gruntownego czyszczenia należy zdemontować dyszę natryskową z miski ustępowej i wyczyścić ją.

Odkamienianie

Urządzenie AquaClean poprzez miganie niebiesko-czerwonej kontrolki stanu na bocznym panelu sterującym informuje o tym, kiedy należy wykonać odkamienianie.

AplikacjaGeberit Home krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces odkamieniania. Wystarczy wlać odpowiedni środek do usuwania osadów z kamienia Geberit do urządzenia i uruchomić program odkamieniania.

Podczas odkamieniania nie można korzystać z toalety myjącej przez ok. 60 minut.

Wymiana filtra

Firma Geberit zaleca regularną wymianę filtra w toalecie myjącej. Filtr znajduje się pod miską ustępową.